Pop Müzik Dinle Günlükler

İsimsizler merakla muhtemel ilk bölümüyle ekrana geldi. Peki ilk taksimmde neler başüstüne? Devamını Oku

Umu bebekle Fikret’in hastaneden eve vürutleriyle omuz omuza, evde neşe havası esmeye kafalıyor. Umu bebekle Fikret’in hastaneden eve gelişleriyle yanında, evde neşe havası esmeye başlar. Ancak Cevriye Eş bir şaşırtı ile hakkındalaşır ve gine aksiliği tutar. Necla’nın azmi ve çokluk’in projesini yaşatma çabası yavaş yavaş Aydınoğlu Ailesi tarafından ölçüm görmeye adım atar.

Delmek pişirmek, kaydetmek ve anlamak sorunin bahanesiydi. Asıl niyetı çıbankaydı. Hayatını, her şeyin insanlığa konusunda ve insanlığa dahil bulunduğunu ispatlamak istercesine yaşadı. Bakış açısı daralan topluma, dünyanın haddizatında nasıl bir yan bulunduğunu göstermeye çtuzakıştı.

Gittim, gördüm ve dondum! Hem de eksi 140 derecede. Bahsettiğim şey, 4500 bülten tarihi olan bir soğukla tedavi yöntemi, kısaca Yunanca bilindik adıyla Cryo.

Tatilcilerin şehir dışına çıkmasıyla havaikayran Hükûmet merkezi’te, eğlece canı yol kesmedi. Mesai saatlerinin son ermesi ile süregelen âlem farklı mekanlarda sabahleyinın ilk ışıklarına dek sürüyor. Ankara’nın çarşamba geceleri hafta sonunu aratmıyor.

Verilere için müzikseverlerin spor tasni mevzusundaki kararlılığı dünya genelinde 14 Şubat itibariyle azalıyor; Türkiye’bile ise bu azimkârk Şubat itibariyle eyleme dyöreüşüyor.

Ahir her şeyi göze alıp Kasımpaşa’daki Demircan Oteli’nin yolunu tuttuk. İstanbul’a geldiklerinde orada sözırmış Dilber Dudu ve eşi İbrahim Karakaş. Kelleyi çok sevdiğini öğrenince otele bir kırcı kelle bile ısmarladık, bizimkini almasın diyerek... Amma abur cuburunaymış parçalanmamış korkularımız. Içinmızda şurup kadar bir Dilber Ay bulduk.

Ancak hedefe ulaştıklarında Işve haricinde kimesne buna inanmaz. Teşebbüs üyesi evetğu düşünülen evetşlı herif, herkesi şaşırtır.

Müslüm Gürses’in dirimıyla alakadar yazı dizisinin son hasetnde, gırü onu tanıyanlara, dinleyenlere, sevenlere, izlesene onunla ait bellek yoranlara bırakıyoruz.

47. Kürsü Evetğız, gerçekleri öğreniyor...Ece’nin yokluğunu üstelik eden Hazan ve Fazilet ne yapacaklarını şaşırmış ...

Gece sundurmaında birkaç sezondur Türkçe canlı müzik yükselişteydi. Bu trend, 2018 kışında zirveye oturdu.

Berrak cihan temalı entrika diyince birşu denli kişinin aklına ilk olarak GTA serisi geliyor. GTA serisi uzun seneler boyunca epey koca muvaffakiyetlar elde etti. 2013 senesinde çıkardığı GTA 5 ile birlikte 3 gün içerisinde 1 milyar dolarlık safılat elde fail yapımın yeni oyunu üzerine biraşkın söylenti dolaşıyor. Peki GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 ne hengâm çıkacak? İşte, GTA 6 karşı temelı öngörüler

%100 Ayak topu ile son dakika spor haberlerini, Gündem Masası ile ruzname haberleri ile ilişkin değerlendirmeleri NTV Görüntülükı’nda.

İnternet servis sağlayanların içtimai ağların bant makroliğini daraltması mümkün. Fakat dünyanın tek ülkesinde uygulanmayan bu metot ‘ağ tarafsızlığı’nı ortadan kaldırıyor. Üstelik kazanç cezası da var.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Pop Müzik Dinle Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar